Emlak Sistemi Detayları

Emlak Sistemi

Emlak Sistemi size, hemen bir site oluşturup ilanlarınızı sistemin tüm özelliklerinden faydalanarak sınırsız bir şekilde ekleyebiliceğiniz bir platform sunar. Eklediğiniz ilanları Geliştirilmiş Arama Motoru Optimizasyonu sayesinde kolayca Müşteri Kitlenize ulaştırabilirsiniz. Geliştirilmiş Özel Emlak Yazılımı sayesinde sistemin size sunacağı tüm özelliklerden yararlanıp işinizi kolaylaştırabilir ve gelirlerinizi daha kolay arttırabilirsiniz.

emlak scripti, satılık emlak sitesi, emlak sistemi, hazır emlak sitesi, emlak yazılımı, emlak sitesi kur, emlak sitesi fiyatları, emlak sitesi scripti, emlak script, emlak sitesi yapımı, php emlak scripti, emlak sitesi tasarımı, profesyonel emlak sitesi, emlak sitesi template, emlak sitesi satın al, hazır emlak web sitesi, emlak portal scripti, hazır emlak sitesi şablonları, emlak sitesi kurulumu, emlak sitesi yazılımı

Emlak Scripti, Satılık Emlak Sitesi, Emlak Sistemi, Hazır Emlak Sitesi, Emlak Yazılımı, Emlak Sitesi Kur, Emlak Sitesi Fiyatları, Emlak Sitesi Scripti, Emlak Script, Emlak Sitesi Yapımı, Php Emlak Scripti, Emlak Sitesi Tasarımı, Profesyonel Emlak Sitesi, Emlak Sitesi Template, Emlak Sitesi Satın Al, Hazır Emlak Web Sitesi, Emlak Portal Scripti, Hazır Emlak Sitesi Şablonları, Emlak Sitesi Kurulumu, Emlak Sitesi Yazılımı


Sistem Özellikleri

Teknik Destek

Ücretsiz teknik destek hizmeti.

HTML5 / CSS3 / JS /PHP5

Sistem tamamiyle en son web standartlarına uygun olarak kodlanmıştır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Sistem sitenize daha çok ziyaretçi çekmek için tamamen arama motorlarının sunduğu koşullar çerçevesinde hazırlanmıştır.

Responsive Tasarım

Arayüz ve Admin Panel tamamen tüm tarayıcılarda, telefon ve tabletlere uyumlu olacak şekilde kodlanmıştır.

Toplu Mail Gönderimi

Smtp mail desteği ile belirlediğiniz e posta adresi üzerinden belirlediğiniz tüm kişilere tek seferde mail gönderim imkanı.

Tek Tuş ile Yedek Alma

Tek tuş ile Emlak Sistemi'nin veritabanı yedeğini alarak her koşulda güven ve destek hizmeti.

Online Üyeler

Google Analytics servisi dışında sitenizin Yönetim Panelinden online üyeleri görebilirsiniz.

Gelişmiş Reklam Yönetimi

Elbette tüm bu ilgi çekici özelliklerin yanı sıra site yöneticilerinin vazgeçilmezi olan özel geliştirilmiş Reklam Yönetimini sizin için hazırladık. Bu sayede reklam gelirlerinizi daha kolay arttırabileceksiniz.

Bildirimler

Sisteme, sitede gerçekleşen işlemleri; ör: yeni üye, yeni ilan, silinen ilan vs şeklinde bildirimleri size haber veren bir bildirim yönetimi hazırladık.

Soru Yönetimi

Sistemde kullanıcıların merak ettiği soruları cevaplamanız için Sık Sorulan Sorular bölümünü hazırladık. Bununla çok sık karşılaştığınız kullanıcı sorularını cevaplarıyla birlikte ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sayfa İçi Vitrin İlanları

Eğer öne çıkarmak istediğiniz bir ilan olursa Yönetim Panelinden bunu sayfa içi vitrin kısmına ekleyebilirsiniz bu kısım her ilanın içinde gözükür; yani buraya eklediğiniz ilan sitedeki tüm ilan inceleyen kullanıcılara ve üyelere aynı anda gözükür, ayrıca kullanıcılar sizden bedel karşılığında ilanlarını öne çıkarmanızı da isteyebilir.

Manşetler

Manşet özelliği sayesinde özel olarak hazırladığınız resimleri bu özellik ile Ana Manşet olarak ekleyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yönetici Notları

Yönetici notları sayesinde site yöneticilerinin görebileceği ve okuyabileceği notlar bırakabilirsiniz.

Güvenlik

Sitede olası güvenlik unsurlarını aşmaya çalışanlara üst düzey titizlikle sürprizler hazırladık ve size daha güvenli bir platformda çalışmayı sağladık.

Tema Seçenekleri

10 Adet Renk Temasından dilediğinizi Yönetim Panelinden Seçerek emlak sitenizi dilediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Cache (Önbellek) Teknolojisi

Özel olarak geliştirilmiş cache teknolojisi ile sistem yüksek hitlerde tam performans verecek şekilde hazırlanmıştır.

Gelişmiş Üyelik Sistemi

Geliştirilmiş üyelik sistemi ile siteye kaydolan üyeler ilan ekleyebilir, düzenleyebilir, diğer üyelere mesaj gönderebilir ve daha bir çok özellikten yararlanabilir.

Crop / Resize Teknolojisi

Crop / Resize teknolojisi ile kullanıcıların sisteme yüklediği profil, ilan vs. resimleri uygun bölümlerin alanına göre yeniden boyutlandırılır, bu şekilde sayfa açılış hızı, bandwith ve disk alanında kalite ve performans sağlanır.

Harita Konumu

Harita Konumu özelliği ile ilanlara harita konumu ekleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Özelleştirilebilirlik

Sistemde tümüyle site yöneticisinin istekleriyle bütünleştirmek için gerekli olan tüm kişiselleştirlme ayarları mevcuttur.

Gerçek Zamanlı Sunucu Yükü

Bu özellik ile sitenizinin barınmış olduğu sunucunun işlem yükünü öğrenebilir ve bunu istatistiksel olarak inceleyebilirsiniz.

Blog Yönetimi

Sadece ilanlar ile yetinmeyin! Blog makalelerinizi paylaşın ve onları düzenleyin.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Elbette tüm bu özelliklerin yönetilebilmenizi sağlayan ve site yöneticilerinin kolayca uyumluluk sağlayıp detaylı ve kolay kullanım imkanı sunan Yönetim Paneli'ni sizin için geliştirdik.

Mesaj Yönetimi

Sitenizin Yönetim Paneli üzerinden hem üyelerin diğer üyelere hem de site ziyaretçilerinin size gönderdiği mesajları yönetebilirsiniz.

Sistem Yöneticileri

Sitenizin yönetimi için sınırsız sayıda Sistem Yönetici rütbeli veya Yönetici rütbeli kullanıcılar ekleyebilir ve sistemde aktif olan Yöneticileri görüntüleyebilirsiniz.

Vitrin İlanları

Eğer öne çıkarmak istediğiniz bir ilan olursa Yönetim Panelinden bunu vitrin kısmına ekleyebilirsiniz, ayrıca kullanıcılar sizden bedel karşılığında ilanlarını öne çıkarmanızı da isteyebilir.

İl, İlçe ve Mahalle Yönetimi

İlanların eklenmesini istediğiniz il, ilçe ve mahalleleri Yönetim Panelinden istediğiniz gibi ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

E Posta Aboneliği

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sitenizin e posta aboneliğine kaydolabilir ve bu sayede tekli veya toplu mail gönderimlerinde kendisine e posta gönderilir.

Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları

Sistemde özelleştirilebilir olarak hazırlanan Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları sayfaları vardır.

Çoklu dil desteği

Emlak Sitenize Türkçe haricinde İngilizce dili ile anlık olarak kulanabilirsiniz. Ancak dilerseniz Arapça, Farsça, Fransızca, Rusça dillerini de satın alabilirsiniz.


Premium Ayrıcalıklar

Sizler için hazırladığımız Emlak Sisteminde yer alan bu premium sınıf ayrıcalıklarına erişmek için paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Hala örnek olarak oluşturduğumuz demoyu incelemediniz mi? Demoyu İncelemek için buraya ve Yönetim Paneli talebinde bulunmak için de buraya tıklayabilirsiniz.