Sık Sorulan Sorular

Aklınızdaki sorunun cevabı burada olabilir

Bize yöneltilen soruları cevapları ile birlikte sizin için derledik ve sorunuzun cevabını en hızlı ve güvenilir bir şekilde bulmanız için Sık Sorulan Sorular'a göz atabilirsiniz.


Hayır, paketlerimizden dilediğinizi tercih ederek Emlak Sitenizi kurabilirsiniz, başka hiç bir gereksinime ihtiyaç yoktur.

Evet paketlerde ve özel olarak sunulan dillerin haricinde kendiniz farklı diller ekleyebilirsiniz. Paketlerde sunulan diller Profesyonel çevirmenler tarafından hazırlatılmış dil paketleridir, Google Translate çevirisi değildir.

Evet, paketlerimizde sunulan hosting'den yararlanmanız tamamiyle sizin tercihinize bırakılmıştır ve belirtilen sunucu özelliklerinin karşılanması takdirde istediğiz hosting veya sunucu hizmeti sağlayan firmalar ile çalışabilirsiniz.

Yazılımın çalışması için linux (Apache - Nginx - Litespeed) tabanlı bir sunucunun Php 5.4.x, Php 5.5.x sürümlerinde ve ioncube v5.1 destekli olması yeterli olacaktır.

Emlak Sitesi fiyatları sayfasından satın almak istediğiniz paketteki satın al butonuna tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılımı satın aldıktan sonra siteniz kısa sürede kurulup aktive edilecektir.

Emlak Sistemi paketlerine hosting ve domain (alan adı) dahildir. Ancak dilerseniz kendiniz özel olarakda temin edebilirsiniz.

Hayır, yazılımız; yazılım ekibimiz tarafından geliştirilmiş olup, özel yazılımdır.

Evet, eğer bir web yazılım projeniz var ise bizim ile iletişime geçmeniz halinde sizin projelerinizide geliştirebiliriz .